۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1402/06/01 نوشت افزارها، فرصت و بستری برای اشاعه فرهنگ
نوشت افزارها، فرصت و بستری برای اشاعه فرهنگ
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد:
🔸نوشت افزارها، فرصت و بستری برای اشاعه فرهنگ
🔹معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: نوشت افزارها و لوازم التحریر، فرصت و بستری برای اشاعه فرهنگ است.
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی؛ سید محمد رضا طالبی امشب در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی و اسلامی در بیرجند اظهار کرد: این نمایشگاه به همت مجموعه‌های فرهنگی با محوریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده است.
🔹معاون استاندار با بیان اینکه اکنون دشمن در یک جنگ نرم تمام عیار نسبت به ما در حال برنامه‌ریزی و اجراست، افزود: یکی از موضوعات و محورهای جنگ فرهنگی و جنگ نرم دشمن این است که تفکر و اندیشه جوان و نوجوان ما را تحت القای تفکرات منحط خود قرار دهد.
🔹وی ادامه داد: دشمن از طریق هنر و با استفاده از امپراطوری رسانه‌ای جلو می‌ آید و یکی از موضوعاتی که در سنوات گذشته به صورت مرتب با آن روبه‌رو بودیم بحث نوشت‌افزار بود و روی نوشت‌افزارها اشکال و تصاویر شیطان‌پرستی کشیده می‌شد و شاهد تبلیغ نمادهای غربی بودیم.
🔹طالبی بیان کرد: جوان و نوجوان به اقتضای سن خود به محض اینکه نمادی را ببیند، در فکر و ذهنش نقش می‌بندد و تا زمانی که این نمادها را از ذهن دور کنیم کلی اثرات به جای می‌ماند و به نوعی شاید نتواند آن فرهنگ را از خود دور کند.
🔹وی اضافه کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی و اسلامی این بود که جوان و نوجوان که بیشترین تأثیرپذیری از این اشکال و تصاویر را دارند به سمت تصاویر دینی، انقلابی و اسلامی سوق دهیم و بهره‌برداری اسلامی از این ظرفیت داشته باشیم.
🔹معاون استاندار با بیان اینکه طرح‌ هایی بر روی نوشت‌افزارها طراحی شده که اشکال و تصاویر روی جلد آن دارای محتوای اسلامی و دینی است، افزود: وقتی این نوع تصاویر در ذهن دانش‌ آموزان ما شکل بگیرد به سراغ اشکال و تصاویر و نماد های غربی و شیطان‌ پرستی نخواهد رفت.
🔹طالبی در پایان گفت: انتظار ما این است در خراسان جنوبی که مردمی انقلابی، مؤمن و ولایتمدار داریم، بحث تبلیغات این نمایشگاه به خوبی صورت بگیرد تا مردم نوشت‌افزارهای مورد نیاز خود را با قیمت نازل و مناسبی تهیه کنند.
🔹به گفته وی؛ واحدهای صنفی هم که کار آنها فروش نوشت‌افزار است از این تولیدات خریداری و در واحدهای صنفی خود به مردم استان عرضه کنند.
🔹شایان ذکر است؛ دومین نمایشگاه نوشت‌ افزار ایرانی اسلامی تا سوم شهریور ماه از ساعت 16 تا 22 برای بازدید علاقمندان در محل بازارچه صنایع دستی استان در فرهنگسرای شهر بیرجند دایر است.
 
تعداد بازدید: 133
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal