۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1402/03/24 تقویت و توجه به قابلیت های فراوان در سازمان جهاد کشاورزی می تواند به صورت فزاینده ای رونق تولید، امنیت غذایی، اشتغال، ثروت و رفاه عمومی را در پی داشته باشد.
تقویت و توجه به قابلیت های فراوان در سازمان جهاد کشاورزی می تواند به صورت فزاینده ای رونق تولید، امنیت غذایی، اشتغال، ثروت و رفاه عمومی را در پی داشته باشد.
🔸️فرماندار شهرستان بیرجند در پیامی به مناسبت هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی گفت: تقویت و توجه به قابلیت های فراوان در سازمان جهاد کشاورزی می تواند به صورت فزاینده ای رونق تولید، امنیت غذایی، اشتغال، ثروت و رفاه عمومی را در پی داشته باشد.
 
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند، «علی فاضلی فرد» طی پیامی، فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید تبریک گفت.
 
در متن این پیام آمده است:
«بسمه تعالی
 "هُوَ أَنْشَأَکمْ مِنَ الْأَرْضِ وَ اسْتَعْمَرَکمْ فِیها"
اوست (خداست) که شما را از زمین آفرید و آبادی آن را به شما واگذاشت.
 
 🔸️ 21 خرداد ماه آغاز هفته جهاد کشاورزی و 27 خرداد ماه مصادف با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل جهادکشاورزی (روز جهاد کشاورزی) است کشاورزان؛ سرمایه‌های بی‌نظیر و بی‌ادعای الهی هستند که بشریت برای داشتن نعمت زندگی و حیات؛ به وجود نازنینشان مدیون و محتاج است.
🔸️این نهاد مقدس در طول حیات خود با به کارگیری نیروهای داوطلب مردمی و در سایه فرهنگ انقلابی همراه با شور و نشاط و خدمت به مردم روستایی توانست، نقش بسیار موثری را در فرآیند توجه همه جانبه به مناطق روستایی و عشایری کشورمان ایفا کند.
 
🔸️از آنجایی که از دیر باز کشاورزی جایگاه ویژه ای در تولید، معیشت و اشتغال داشته و سرزمین و فرهنگ ایران با کشاورزی پیوند ناگسستنی دارد، امروزه توانسته با اتکا به دانش روز یکی از ارکان پیشرفته تولید و اقتصاد مقاومتی به شمار آید و شکی نیست که با رونق کشاورزی دانش بنیان، بخش عمده ای از بار صادرات غیر نفتی کشور را به دوش خواهد کشید.
 
🔸️همچنین بدون تردید بخش کشاورزی در برنامه های توسعه اقتصادی کشور نقش محوری داشته، چرا که با امنیت غذایی کشور عجین شده است.
 
🔸️اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای سازمان جهاد کشاورزی و تبریک هفته جهاد کشاورزی، این ایام فرخنده را که مزین به شعار«جهاد کشاورزی، پشتیبانی از تولید، امنیت غذایی» است به خانواده بزرگ کشاورزی شهرستان، تلاشگران عرصه تولید و بهره برداران این عرصه دامی، باغی، زراعی و... صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
💠امید آنکه دست اندرکاران جهاد کشاورزی با خدمت رسانی هرچه بیشتر به کشاورزان شهرستان و با حضور فعال در روستاها بتوانند منشا خیر و برکت برای مردمان شریف این  سرزمین باشند.
علی فاضلی فرد
فرماندار شهرستان بیرجند
تعداد بازدید: 749
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal