۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1402/02/24 بازدید فرماندار از کارخانه کارتن سازی احراری در شهرک صنعتی
بازدید فرماندار از کارخانه کارتن سازی احراری در شهرک صنعتی
بازدید فرماندار از کارخانه کارتن سازی احراری در شهرک صنعتی 

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند، درادامه بازدیدهای برنامه ریزی شده  از کارخانجات و صنایع شهرستان، علی فاضلی فرد فرماندار و معاون برنامه ریزی و اقتصادی ایشان، در بازدید از کارخانه کارتن سازی احراری با تقدیر از عملکرد مطلوب مدیریت این کارخانه از نزدیک‌ با مراحل پایش و تولید محصول نهایی آشنا شدند. فاضلی فرد
حمایت از واحدهای تولیدی را اولویت دولت سیزدهم دانست و افزود: با توجه به سیاست های دولت به جهت تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» خود را موظف میدانیم در کنار کارآفرینان و تولیدکنندگان باشیم و از نزدیک موانع را شناسایی و جهت حل مشکلات این واحدها تلاش خود را مضاعف کنیم. .
🔸️شایان ذکر است این بازدید های صرفا نمایشی نبوده و باکارکارشناسی قبلی مشکلات واحد تولیدی توسط مجموعه معاونت برنامه ریزی،اقتصادی وتوسعه فرمانداری کاملا احصا و مدیران مرتبط استانی برای رفع هرمشکل مشخصا دعوت و در محل کارخانه و واحد تولیدی جلسه برگزار و فی المجلس برای رفع مشکل بانگاه مثبت و گره گشایی چاره اندیشی می شود، مهمترین مشکل این کارخانه در حوزه مباحث مالیاتی بود که با ارائه راهکار توسط کریمدادی مدیرکل امورمالیاتی استان این مشکل مرتفع شد.
🔸️در این بازدید شکری معاون برنامه ریزی، اقتصادی و توسعه فرمانداری، جابری معاون دفتر اشتغال و سرمایه گذاری استانداری، کریمدادی مدیرکل امور مالیاتی استان، کوه گرد مدیرکل گمرکات استان، اکبری فرمانده بسیج کارگری، کارخانجات و اصناف شهرستان و سایر مدیران ادارات خدمت رسان و همچنین جمعی از مدیران استان و شهرستان فرماندار را همراهی کردند.
 
تعداد بازدید: 430
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal