۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/11/01 بازدید سرزده از نانوایی های سطح شهر
بازدید سرزده از نانوایی های سطح شهر
🔻معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در بازدید از نانوایی های شهرستان بیرجند:
🔸پخت بیشتر، ملاک افزایش سهمیه آرد نانوایان استان است

🔹معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: برای پیشگیری از پدیده صف، اگر نانوایان توانایی افزایش ساعت کاری و پخت را داشته باشند، به هر میزان نیاز، سهمیه آرد را افزایش می دهیم. 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری؛ جواد اشرفی با بیان این مطلب در حاشیه بازدید میدانی از نانوایی های سطح شهر بیرجند اظهار داشت: در بازدید هایی که امروز انجام شد چالش صف زیاد محسوس نبود اما برخی از نانوایان در خصوص افزایش سهمیه آرد درخواست هایی داشتند. 
🔹وی ادامه داد: افزایش ساعت پخت هم از درخواست های مردمی بود که اگر نانوایان بتوانند پخت را به شکلی مدیریت کنند که شاهد ایجاد صف نباشیم آمادگی برای افزایش سهمیه آراد این قبیل نانوایی ها را داریم. 
🔹به گفته وی؛ تا هر ساعتی که نانوایی ها قادر به پخت بوده و سرویس دهی مناسب به شهروندان داشته باشد امکان افزایش سهمیه وجود دارد. 
🔹معاون استاندار گفت: اصلاح وزن چانه های نان و متناسب نبودن ساعت کاری نانوایان با شرایط آب و هوایی فصل از دیگر مواردی بود که در این بازدید بررسی شد و از نانوایان خواسته شد که به نحوی ساعت کار را مدیریت کنند تا شهروندان در شب با سرما مواجه نشوند. 
🔹اشرفی با اشاره به اینکه معمولاً شهروندان در ساعات ابتدایی شب به نانوایی مراجعه می کنند یادآور شد : از همین رو گاهی شاهد تشکیل صف هایی در نانوایی ها هستیم که با ارائه راهکارهایی قابل  مدیریت است.
🔹وی گفت: اختیار به فرمانداران و کارگروه آرد و نان شهرستان ها داده ایم که اگر نانوایی اعلام آمادگی سرویس دهی بیشتر داشت مشکلی برای تأمین آرد نباشد. 
🔹معاون استاندار ادامه داد: افزایش آرد متناسب با سرانه جمعیت هر منطقه است لذا جایگاه هر نانوایی هم در میزان تخصیص سهمیه آرد نقش دارد. 
🔹اشرفی گفت: ایجاد سامانه نان نو پخت سهمیه آراد نانوایان را رصد می کند لذا به صورت هوشمند مشخص است که هر نانوایی چه میزان نان پخت و به فروش می رساند. 
🔹شایان ذکر است؛ در این بازدید برای یک نانوایی به دلیل کم فروشی و عدم تناسب وزن چانه پرونده تعزیراتی تشکیل شد. 
🔹در این برنامه میانگین انتظار مردم در صف، بررسی امکان پخت بیشتر برای جلوگیری از صف، کیفیت نان، وزن چانه و ساعت کار نانوایان مورد رصد و بررسی با حضور معاون استاندار، فرماندار بیرجند و جمعی از مسئولان بررسی شد.
 
7 
 
 
 
تعداد بازدید: 109
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal