۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/30 کمیته رصد نارضایتی های عمومی شهرستان بیرجند برگزار شد.
کمیته رصد نارضایتی های عمومی شهرستان بیرجند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند صبح امروز کمیته رصد نارضایتی های عمومی شهرستان به ریاست علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند و با حضور مدیران دستگاه های مریوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
فاضلی فرد فرماندار بیرجند در این جلسه بر پیگیری مطالبات مردمی در سطح روستاهای بخش مرکزی شهرستان در حوزه آب که ناشی از فرسودگی شبکه های آبرسانی و آسیب‌ها و اتفاقاتی در شبکه آبرسانی بود گفت موضوع در دست پیگیری است و تاکید که به زودی این مشکلات برطرف خواهد شد شود.
🔸️وی در ادامه به بروز نارضایتی های محدودی که در واحدهای کارگری شهرستان که ناشی از افزایش حقوق به وجود امده گفت؛ موضوع توسط بازرسین پیگیری و این مشکلات هم حل خواهد شد.
🔸️فرماندار شهرستان در ادامه به موضوع نارضایتی اهالی شهرک امام علی(ع) پرداخت و گفت در مجموعه های مسکونی جدید مثل شهرک امام علی که به نقطه جمعیتی جدید که با حضور جمعیت و استقرار جمعیت خدمات زیرساختی متناسب و با این حجم از جمعیت ارائه نشده و مردم انتظارات و مطالباتی دارند که این موضوع هم بخشی در دست اقدام و بخشی دیگر هم تاکید شد که در اسرع وقت پیگیری شود.
🔸️وی همچنین به برخی از مطالبات مردمی هم از سال‌های قبل به واسطه اینکه زمینهای در اختیار آنها قرار گرفته که بعضا قولنامه، سند و مدارک قانونی را دارند، که مالک قطعات زمین های هستند که خارج از محدوده قانونی شهر هست این موضوع هم پیگیری شد و مقرر شد جلسات تخصصی و راهکاری ارائه شود که برخی از مردم که مطالبه خودشان را دارند پیگیری می کنند انشالله به حق قانونی خود برسند.
تعداد بازدید: 1731
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal