۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/30 سرپرست پست استان خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان بیرجند
سرپرست پست استان خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان بیرجند
دیدار سرپرست پست استان خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان بیرجند

💠ظهوری سرپرست پست استان خراسان جنوبی ضمن حضور در فرمانداری شهرستان بیرجند با علی فاضلی فرد فرماندار در مورد مسائل و مشکلات اداره امور پستی به گفتگو پرداختند.

🔹️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند؛ فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند در ابتدای این دیدار جایگاه شرکت ملی پست و پست استان را یکی از ارکان مهم و حساس کشور و استان دانست و گفت: پست می تواند در راستای خدمت به مردم و تعامل با ادارات و نهادها خدمات مناسب را به مردم عزیز کشورمان ارائه دهد و نقش مهمی را در کاهش تردد و هزینه های همشهریان ایفا نماید.
🔸️فاضلی فرد افزود: رسالت پست از اهمیت بالایی در تحولات اقتصادی، صنعتی و حتی فرهنگی برخوردار است که با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، تسلط خود را بر ارکان جامعه به اثبات رسانده است.
🔸️وی امانت داری را از بارزترین صفات نیکوی کارکنان این نهاد برشمرد و افزود: مردم به واسطه امانت داری و حفاظت از مرسولات مختلف و انجام درست و سریع  خدمات، به پست اعتماد بالایی دارند و این اعتماد، مهم ترین سرمایه مجموعه شرکت ملی پست به حساب می آید.
🔸️ظهوری نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کلی پست استان خراسان جنوبی، بیان نمود: در نظر است با ارائه سرویس های نوین در راستای خدمت به مردم گامهای موثرتری را برداریم و امید است بتوانیم با مساعدت و همفکری مسئولین محترم استان بیش از گذشته یزد گام برداریم.

┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄
روابط عمومی فرمانداری بیرجند
تعداد بازدید: 251
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal