۱۴۰۰ جمعه ۸ بهمن
English
صفحه اصلی
1400/10/08 برگزاری جلسه گروه کاری زنان و خانواده و ستاد هماهنگی و راهبردی عفاف و حجاب شهرستان بیرجند
برگزاری جلسه گروه کاری زنان و خانواده و ستاد هماهنگی و راهبردی عفاف و حجاب شهرستان بیرجند

متعاقب دعوتنامه شماره 3521/3/11496 مورخ 1400/10/01 جلسه گروه کاری زنان و خانواده و ستاد هماهنگی و راهبردی عفاف و حجاب شهرستان بیرجند ، ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 1400/10/6 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید به ریاست فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن خیر مقدم به حاضرین و تسلیت ایام دهه فاطمیه و گرامیداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی ، توضیحاتی در خصوص دستور کار جلسه ارائه داد وسپس آقای خزاعی ریسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه دو شهرستان بیرجند به ارائه گزارش در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه زنان و خانواده در سال 99 و گزارش برنامه هایی در زمینه تامین امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی زنان و دختران به ویژ] در مناطق کم برخوردار در 8 ماهه سال جاری پرداخت .

سپس با عنایت به دستور کار دوم جلسه نماینده آموزش و پرورش شهرستان و آقای کسایی رییس تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند به ارائه گزارش در راستای برنامه های 10 گانه عفاف و حجاب و اجرای مصوبات 427 و 820 شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 99 پرداختند . در ادامه سایر روسا و نمایندگان عضو گروه کاری به بیان نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند و در پایان پس از بحث و تبادل نظر پیرامون دستور کار جلسه و جمع بندی مطالب مطرح شده توسط فرماندار محترم مواردی مصوب گردید .

 
تعداد بازدید: 190
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal