۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1402/03/01 هنوز برخی از مدیران اهمیت روابط عمومی را درک نکرده اند
هنوز برخی از مدیران اهمیت روابط عمومی را درک نکرده اند
💠فرماندار بیرجند:

🔸️هنوز برخی از مدیران اهمیت روابط عمومی را درک نکرده اند
فرماندار شهرستان بیرجند که ظهر امروز در  دیدار صمیمی با روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: بعد از گذشت حدود نیم قرن از عمر با برکت انقلاب اسلامی هنوز برخی از مدیران اهمیت روابط عمومی و ارتباط با رسانه ها را درک نکرده اند که باید در این زمینه فعالیت بیشتری صورت گیرد.
✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند، علی فاضلی فرد با بیان اینکه روابط عمومی یک نهاد تصمیم گیر سازمانی است افزود: آبروی و اعتبار سازمان در گرو تصمیمات و فعالیت های این واحد مهم سازمانی است.
وی با بیان اینکه  مدیران و بویژه کارشناسان روابط عمومی می بایست در پاسخگویی به مردم شفاف و صادق باشند افزود: در سازمانها  اگر با رسانه ها و فضای مجازی  ارتباط موثری داشته باشند رسانه قطعا روایت اول را از سازمان می گیرند
🔸️وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در چند سال اخیر مبنی بر جهاد تبیین گفت: در چند سال گذشته نتوانستیم جمهوری اسلامی را در داخل آن گونه که انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای ایران در حال صدور می باشد رشد و توسعه دهیم.
وی مهمترین عامل این مشکل را نفوذ دانست و یادآور شد: مهمترین راه پیشگیری از نفوذ جهاد تبیین و انعکاس خدمات و اقدامات دولت و نظام بدون بزرگنمایی است.
 
تعداد بازدید: 742
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal