۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1402/02/24 بازدید فرماندار از کارخانه کارتن سازی احراری در شهرک صنعتی
بازدید فرماندار از کارخانه کارتن سازی احراری در شهرک صنعتی
بازدید فرماندار از کارخانه کارتن سازی احراری در شهرک صنعتی 

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند، درادامه بازدیدهای برنامه ریزی شده  از کارخانجات و صنایع شهرستان، علی فاضلی فرد فرماندار و معاون برنامه ریزی و اقتصادی ایشان، در بازدید از کارخانه کارتن سازی احراری با تقدیر از عملکرد مطلوب مدیریت این کارخانه از نزدیک‌ با مراحل پایش و تولید محصول نهایی آشنا شدند. فاضلی فرد
حمایت از واحدهای تولیدی را اولویت دولت سیزدهم دانست و افزود: با توجه به سیاست های دولت به جهت تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» خود را موظف میدانیم در کنار کارآفرینان و تولیدکنندگان باشیم و از نزدیک موانع را شناسایی و جهت حل مشکلات این واحدها تلاش خود را مضاعف کنیم. .
🔸️شایان ذکر است این بازدید های صرفا نمایشی نبوده و باکارکارشناسی قبلی مشکلات واحد تولیدی توسط مجموعه معاونت برنامه ریزی،اقتصادی وتوسعه فرمانداری کاملا احصا و مدیران مرتبط استانی برای رفع هرمشکل مشخصا دعوت و در محل کارخانه و واحد تولیدی جلسه برگزار و فی المجلس برای رفع مشکل بانگاه مثبت و گره گشایی چاره اندیشی می شود، مهمترین مشکل این کارخانه در حوزه مباحث مالیاتی بود که با ارائه راهکار توسط کریمدادی مدیرکل امورمالیاتی استان این مشکل مرتفع شد.
🔸️در این بازدید شکری معاون برنامه ریزی، اقتصادی و توسعه فرمانداری، جابری معاون دفتر اشتغال و سرمایه گذاری استانداری، کریمدادی مدیرکل امور مالیاتی استان، کوه گرد مدیرکل گمرکات استان، اکبری فرمانده بسیج کارگری، کارخانجات و اصناف شهرستان و سایر مدیران ادارات خدمت رسان و همچنین جمعی از مدیران استان و شهرستان فرماندار را همراهی کردند.
 
تعداد بازدید: 431
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal