۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/10/28 مردم به آموزش فعاليت در فضاي مجازي نياز دارند
مردم به آموزش فعاليت در فضاي مجازي نياز دارند
گزارش روابط عمومي بخشداري مركزي بيرجند؛
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري بيرجند در پنجمين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان گفت: آحاد مردم و جوانان در زمينه استفاده از فضاي مجازي به آموزش نياز دارند تا از آسيب حفظ شوند.
سعيد برقي روز در نشست ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان بيرجند افزود: فقدان آموزش فضاي مجازي كه يك درياي مواج است و مردم و جوانان را در معرض آسيب قرار داده، به چشم مي‌خورد. وي اظهار داشت: اين درياي مواج هم آسيب و هم فرصت است و بايد به گونه‌اي تدبير شود كه آسيب‌ها در اين بخش به حداقل برسد و فرصت‌ها افزايش يابد. معاون فرماندار بيرجند گفت: همه ما وظيفه داريم با هم‌افزايي و همفكري و استفاده از همه ظرفيت‌ها از فرصت‌هاي فضاي مجازي به نحو احسن استفاده كنيم و براي مديريت آن برنامه مناسب و راهگشا داشته باشيم.
وي افزود: فرصت‌هاي فضاي مجازي مي‌تواند در توليد محتوا يا ايجاد اشتغال و پاسخ به نيازها باشد و گام نخست را برداشته‌ايم و هم عقيده‌ايم آسيب‌هاي فضاي مجازي خطرهايي را داشته اما گام مهمتر اين است كه كار در اين حوزه بايد مشاركتي و با هم‌افزايي باشد، تا كنون كارها در اين حوزه بيشتر جزيره‌اي بوده و بعضاً سازمانها كارهايي را انجام داده اند، كه رفع اين مشكل به اجماع و مشاركت همه دستگاه‌هاي مربوط نياز دارد.
برقي بيان كرد: در جوامع مختلف هدف مانند جوانان، والدين و دانش آموزان به آموزش و فرهنگ سازي نياز داريم و تنها با چاپ و نصب چند تابلو و بنر اين مشكلات رفع نشده و نياز است كه نهضت آموزش و آگاه سازي مردم شروع شود. وي گفت: بحران را درك كرده‌ايم و راهكارها را هم احصا مي‌كنيم تا به صورت ميداني وارد عمل شويم و با برنامه ريزي و ارائه آموزش هاي لازم به دنبال فرهنگ سازي و نحوه استفاده صحيح از فضاي مجازي باشيم
تعداد بازدید: 268
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal