۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/10/23 2 هزار واحد مسكن روستايي در خراسان جنوبي به بهره‌برداري رسيد
2 هزار واحد مسكن روستايي در خراسان جنوبي به بهره‌برداري رسيد
فاز اول ساخت مسكن نيازمندان در استان خراسان جنوبي شامل 2 هزار واحد مسكن روستايي با حضور معاون رييس جمهوري و رييس سازمان برنامه و بودجه در اين استان به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي بخشداري مركزي بيرجند، آيين بهره‌برداري از اين واحدهاي مسكوني در سراسر خراسان جنوبي در ادامه سفر يكروزه محمدباقر نوبخت به اين استان در روستاي «هج و نج» از توابع بخش مركزي شهرستان بيرجند برگزار شد و رييس كميته امداد امام خميني (ره)، رييس بنياد مسكن انقلاب اسلامي، استاندار خراسان جنوبي، نمايندگان مردم استان در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران كشوري و استاني نيز در اين آيين حضور داشتند.

محمدباقر نوبخت رييس سازمان برنامه و بودجه اسفند سال گذشته به خراسان جنوبي سفر كرد و اين سفر منجر به تصويب سند توسعه ميان مدت استان شد كه يكي از اهداف سفر امروز نوبخت، بررسي ميزان پيشرفت برنامه‌هاي توسعه استان و پيگيري مصوبات سفر قبلي است.

كلنگ اولين واحد از 10 هزار واحد مسكن محرومان خراسان جنوبي 20 اسفند پارسال با حضور نوبخت در روستاي «هج و نج» از توابع بخش مركزي شهرستان بيرجند به زمين زده شد و 10 ماه پس از آن سفر واحدهاي مسكوني اين روستا همراه با طرح هادي آن به بهره‌برداري رسيد.
تعداد بازدید: 254
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal