۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
English
صفحه اصلی
1398/06/07 ديدار فرماندار بيرجند با مادران و خانواده گرانقدر دو شهيد دولت
ديدار فرماندار بيرجند با مادران و خانواده گرانقدر دو شهيد دولت
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بيرجند، همزمان با هفته دولت فرماندار شهرستان بيرجند به همراه معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري، مشاور امور سياسي و اجتماعي فرماندار، مشاور امور ايثارگران فرماندار و بخشدار مركزي با مادران و خانواده گرانقدر دو شهيد دولت شهرستان بيرجند، شهيد محمد طالبي و شهيد كريم پور احمدي ديدار و گفتگو كرد.

گفتني است شهيد محمد طالبي در سال 1364 در عمليات والفجر 9 در منطقه عملياتي مريوان بر اثر اصابت تركش شهيد شد و پيكر مطهر اين شهيد در بيرجند تشييع و به خاك سپرده شد.

همچنين شهيد محمدحسين كريم پور احمدي كه در زمان مبارزات انقلاب ارتباط نزديكي با مقام معظم رهبري داشت در زمان جنگ تحميلي به مناطق جنگي شتافت و در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل حضور يافت تا اينكه در جريان مرحله سوم عمليات غرورآفرين كربلاي 5 در هنگام پيشروي به مواضع دشمن بعثي در اثر اصابت خمپاره و سوختن و متلاشي شدن پيكرش در 19 اسفند 1365 و در منطقه عملياتي شلمچه به فيض عظماي شهادت نائل آمد و روح پاكش به ملكوت اعلي پركشيد. پيكر پاك شهيد پس از انتقال به شهرستان زاهدان در مراسم باشكوهي تشييع گرديد و در گلزار شهدا به خاك سپرده شد.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 427
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal