۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
English
صفحه اصلی
1398/06/07 ديدار فرماندار بيرجند و اعضاي شوراي اداري با نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه معزز بيرجند
ديدار فرماندار بيرجند و اعضاي شوراي اداري با نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه معزز بيرجند
در اين ديدارآيت الله سيد عليرضا عبادي افزود: مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي بايد با الگو گرفتن از اين شهيدان در خدمت و مديريت امور به گونه‌اي عمل كنند كه در دنيا و آخرت روسفيد باشند.

وي بيان كرد: اگر مي‌خواهيد ببينيد كه دولت‌ها چه كار مي‌كنند به چهره مردم نگاه كنيد و متوجه مي‌شويد كه عملكرد دولت‌ها در هر كشوري چگونه است.

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي گفت: در هر كشوري اگر امور درست اداره شود، چهره و قيافه مردم اميدوار، خوشحال و رضايتمند است و اگر امور درست اداره نشود، چهره مردم ناراحت و ياس و نااميدي و سردرگمي در فضاي جامعه حاكم است.

وي اظهار داشت: اگر در جامعه‌اي بهترين‌ها از نظر فكر، علم، تعهد و اخلاص مانند شهيدان رجايي و باهنر حاكم باشند، همه امور درست و مردم نيز راضي خواهند بود.

وي افزود: در تفكر سرمايه داري، سرمايه جامعه در دست عده‌اي خاصي است و گرد و خاك آن به چشم مردم مي‌رود.

حجت الاسلام و المسلمين عبادي با اشاره به اينكه در اداره امور مختلف براساس آيات قرآن كريم شورا و مشورت از اهميت ويژه‌اي برخوردار است گفت: شوراهايي كه در دين و قرآن آمده با شوراها از نظر كمي با تعداد آراي بيشتر فرق دارد و در اداره امور بايد افراد دلسوز بنشينند و راهكار كارشناسي را انتخاب كنند و در نهايت راي بهتر نه راي بيشتر را انتخاب كنند.

وي بيان كرد: زندگي يك فرصت ميان ازل و ابد است و در آخرت سرمايه ما همان چيزي است كه از دنيا براي خودمان برداشته‌ايم.

فرماندار بيرجند هم در اين ديدار گفت: 95 پروژه با اعتبار 76 ميليارد و 154 ميليون تومان در اين شهرستان همزمان با هفته دولت افتتاح يا عمليات اجرايي آنها آغاز مي‌شود.

علي ناصري افزود: از مجموع اعتبار اين پروژه‌ها، 73 ميليارد و 507 ميليون تومان از محل اعتبارات دولتي و 2 ميليارد و 647 ميليون تومان از محل سرمايه گذاري‌هاي بخش خصوصي تامين مي‌شود.

وي بيان كرد: از مجموع پروژه‌هاي شهرستان بيرجند، 91 پروژه با اعتبار 62 ميليارد و 997 ميليون تومان افتتاح مي‌شود كه 45 پروژه در سطح شهر و 46 پروژه در روستاها به بهره‌ برداري خواهد رسيد.

فرماندار بيرجند گفت: بيشترين پروژه‌ها با 27 مورد و هزينه‌كرد 6 ميليارد و 675 ميليون تومان مربوط به شركت توزيع نيروي برق شهرستان است.

وي افزود: 11 پروژه به ارزش حدود سه ميليارد و 84 ميليون تومان در بخش كشاورزي شهرستان بيرجند به بهره‌ برداري مي‌رسد.

وي بيان كرد: هفته دولت امسال 12 روستاي شهرستان بيرجند با هزينه‌كرد چهار ميليارد و 780 ميليون تومان از نعمت گاز بهره‌ مند مي‌شوند و پنج طرح آب و فاضلاب شهري، پنج طرح شهرداري، پنج طرح راهسازي از ديگر پروژه‌هاي شاخص اين شهرستان در هفته دولت است.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 351
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal