۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
English
صفحه اصلی
 • تصویرشماره5
 • تصویر شماره2
 • تصویرشماره سه1401
 • تصویر شماره یک 1401
آخرین اخبار
ارتباط با فرماندار
اخبار دفتر
 • کمیته رصد نارضایتی های عمومی شهرستان بیرجند برگزار شد.
  به ریاست فرماندار شهرستان بیرجند
  🔸️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند صبح امروز کمیته رصد نارضایتی های عمومی شهرستان به ریاست علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند و با حضور مدیران دستگاه های مریوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. فاضلی فرد فرماندار بیرجند در این جلسه بر پیگیری مطالبات مردمی در سطح روستاهای بخش مرکزی شهرستان در حوزه آب که ناشی از فرسودگی شبکه های آبرسانی و آسیب‌ها و اتفاقاتی در شبکه آبرسانی بود گفت موضوع در دست پیگیری است و تاکید که به زودی این مشکلات برطرف خواهد شد شود. 🔸️وی در ادامه به بروز نارضایتی های محدودی که در واحدهای کارگری شهرستان که ناشی از افزایش حقوق به وجود امده گفت؛ موضوع توسط بازرسین پیگیری و این مشکلات هم حل خواهد شد.
  1401/06/30
 • سرپرست پست استان خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان بیرجند
  دیدار و گفتگوی؛
  دیدار و گفتگوی سرپرست پست استان خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان بیرجند ظهوری سرپرست پست استان خراسان جنوبی ضمن حضور در فرمانداری شهرستان بیرجند با علی فاضلی فرد فرماندار در مورد مسائل و مشکلات اداره امور پستی به گفتگو پرداختند. 🔹️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند؛ فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند در ابتدای این دیدار جایگاه شرکت ملی پست و پست استان را یکی از ارکان مهم و حساس کشور و استان دانست و گفت: پست می تواند در راستای خدمت به مردم و تعامل با ادارات و نهادها خدمات مناسب را به مردم عزیز کشورمان ارائه دهد و نقش مهمی را در کاهش تردد و هزینه های همشهریان ایفا نماید.
  1401/06/30
 • فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی فرا رسیدن هفته تعاون را تبریک گفت
  پیام تبریک
  💠 فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی فرا رسیدن هفته تعاون را تبریک گفت. 🔸️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند، متن پیام علی فاضلی فرد بدین شرح میباشد:
  1401/06/30
 • سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بیرجند برگزار شد
  به ریاست فرماندار شهرستان بیرجند
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند روز سه شنبه 25 تیر ماه 1401 سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بیرجند با حضور علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان، نماینده دفتر ولی فقیه در استان، مدیر آموزش و پرورش بیرجند و سایر اعضا کمیته در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بیرجند برگزار شد .
  1401/06/01
 • علی فاضلی فرد" فرماندار شهرستان بیرجند در پیامی، "22 مرداد ماه روز ملی تشکل ها و مشارکتهای اجتماعی" را به همه موسسات مردم نهاد شهرستان بیرجند تبریک گفت:
  تبریک
  "علی فاضلی فرد" فرماندار شهرستان بیرجند در پیامی، "22 مرداد ماه روز ملی تشکل ها و مشارکتهای اجتماعی" را به همه موسسات مردم نهاد شهرستان بیرجند تبریک گفت: به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند، متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم 🔸️داوطلبانه بودن فعالیت در تشکل ها نشان از خصلت والای انسانی فعالین این بخش دارد که با صرف زمان زندگی خود در راه اعتلاء اهداف تشکل و یاری رساندن به همنوعان برترین دلیل انسانیت را به نمایش می گذارند.
  1401/06/01
نظرسنجی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal