۱۳۹۷ دوشنبه ۲۳ مهر
English
صفحه اصلی
1396/07/27 ايجاد تعادل بين كار و زندگي بانوان ضروري است.
ايجاد تعادل بين كار و زندگي بانوان ضروري است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ، فرماندار بيرجند در همايش ارتقاء سلامت بانوان سبك زندگي اسلامي با بيان اينكه بانوان از اقشار مهم تعيين كننده و سرنوشت ساز جامعه هستند؛ گفت: ايجاد تعادل بين كار در محيط جامعه و زندگي بانوان از اهميت زيادي برخوردار است كه نبايد از آن غافل بود.


مهندس علي ناصري در همايش ارتقاي سلامت زنان (سبك زندگي اسلامي) به مناسبت هفته سلامت روان در بيرجند افزود: بانوان زيربناي جامعه و خانواده هستند و نقش هاي متعددي در طول زندگي به عهده دارند.


وي گفت: گاهي اوقات كار در محيط جامعه سبب بروز مشكلاتي در بدنه زندگي بانوان مي شود كه قابل جبران نيست.

وي بيان كرد: اگر بانوان براي ايفاي نقش در اجتماع بخواهند جزئي از جامعه سازماني، اجرايي و مديريتي باشند بايد به نحوي براي به تعادل رساندن فعاليت ها برنامه ريزي شود كه در نقش آنها تداخل ايجاد نشود.


ناصري گفت: بانواني كه در محيط خارج از خانه مشغول فعاليت هستند به دليل اينكه در ساعات روز فرصت كمتري مي توانند به خود و خانواده اختصاص دهند و نقش هايي در محيط كار براي آنها تعريف شده حتما بايد تعادل لازم بين كار و زندگي داشته باشند.

وي عنوان كرد: نبايد اجازه داد فعاليت هاي روزمره محيط كار باعث صدمه رساندن به سلامت رواني و جسمي بانوان شود؛ تا توانايي، قوت و قدرت لازم براي ايجاد نقش هاي مادري و همسري در خانواده را نيز داشته باشند.


فرماندار بيرجند افزود: هدف ما و همه تلاشگران عرصه سلامت اين است كه برگزاري دوره هاي آموزشي در حوزه هاي مختلف ارايه آخرين يافته هاي مورد نياز در اين زمينه، براي ايجاد تعادل در زندگي روزمره و محيط كاري بانوان بكوشيم.


وي اظهار كرد: امروز عوامل زيادي سبب ناراحتي هاي روحي و جسمي بانوان در محيط كار و منزل شده كه بايد اين عوامل بررسي و ريشه يابي شود و نخستين گام در اين زمينه آگاهي بخشي است
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal