۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
English
صفحه اصلی
1396/07/17 دانش آموختگان دانشگاه فرهنگيان سهم بسزايي در تربيت فرزتدان آينده اين مرز و بوم دارند .
دانش آموختگان دانشگاه فرهنگيان سهم بسزايي در تربيت فرزتدان آينده اين مرز و بوم دارند .
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ، در آغاز سال تحصيلي جديد فرماندار بيرجند به همراه رئيس دانشگاه فرهنگيان ، معاون آموزشي اداره كل آموزش و پرورش استان و رئيس آموزش و پرورش بيرجند از پرديس هاي دانشگاه فرهنگيان بازديد و در جمع مديريت و كاركنان اين مجموعه ها با بيان اينكه به دانشگاه فرهنگيان نگاه ويژه اي بايد كرد گفت : اكنون كه امر آموزش ومعلمان مدارس از طريق دانشگاه فرهنگيان انجام مي پذيرد ، بايد نگاه ويژه اي به دانشگاه صورت گيرد . 
وي ادامه داد : دانش آموختگان دانشگاه فرهنگيان سهم بسزايي در تربيت فرزندان آينده اين مرز و بوم دارند .
ناصري از اهتمام مجموعه دانشگاه فرهنگيان و آموزش و پرورش در امر آموزش و تربيت معلمان قدرداني كرد و گفت : اگر در آينده كشوري مترقي و جواناني پركار و سخت كوش مي خواهيم بايد از آموزش و پرورش شروع كنيم .
وي ادامه داد : خوشبختانه دولت دوازدهم نگاه ويژه اي به آموزش و پرورش دارد .
فرماندار بيرجند با اشاره به برخي مشكلات مطرح شده گفت : با توجه به جوان بودن مجموعه دانشگلاه فرهنگيان با برخي محدوديت ها در زمينه فضاي فيزيكي مواجه هستيم كه انشاا... با كمك جامعه خيرين برخي از مشكلات رفع خواهد شد .
وي پيشنهاد كرد : با پيگيري رياست محترم دانشگاه فرهنگيان ، مشكلات پرديس هاي دانشگاه در دستور كار شوراي آموزش و پرورش استان قرار گيرد تا از بودجه استاني نيز در جهت رفع مشكلات اقدام گردد .

تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal