۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير
English
صفحه اصلی
1396/06/25 موسسه خيريه حضرت رسول ا... (ص) از موسسات خيريه پيشرو در سطح استان است .
موسسه خيريه حضرت رسول ا... (ص) از موسسات خيريه پيشرو در سطح استان است .
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ، صبح امروز فرماندار بيرجند به همراه معاون سياسي اجتماعي ، روساي ادارت بهزيستي ، بنياد مسكن و تعاون كار و رفاه اجتماعي از كارگاه حمايتي دستان پرتوان موسسه خيريه حضرت رسول ا... (ص) بيرجند بازديد و از نزديك در جريان فعاليت اين مجموعه قرار گرفت .
فرماندار بيرجند ضمن قدرداني از مديريت و پرسنل مجموعه بيان داشت : موسسه خيريه حضرت رسول ا...(ص) از موسسات خيريه پيشرو در استان است كه گام هاي بزرگي در حوزه هاي مختلف برداشته است .
وي ادامه داد : فعاليت در حوزه اشتغال خانواده هاي نيازمند و معلولين كه موسسه خيريه حضرت رسول ا... (ص) انجام مي دهد گام بزرگي است كه به توانمند سازي و استقلال مالي خانواده هاي نيازمند كمك مي كند .
ناصري با تصريح اينكه با فراهم شدن زير ساخت و رفع مشكلات و درخواست هاي موسسه در آينده نزديك شاهد فعاليت بيشتر اين موسسه در حوزه هاي توانمند سازي و اشتغال خواهيم بود ، گفت : با همكاري خيرين و بخش خصوصي موسسات خيريه مي توانند در زمينه اشتغال و توانمند سازي خانواده هاي نيازمند گام بزرگي بردارند.
فرماندار بيرجند اظهار داشت : اميدواريم در آينده اي نزديك در صورت امكان موسسات خيريه كوچك تجميع و منابع در بخشهاي مختلف در امور خيريه متمركز گردد تا هريك از موسسات خيريه در يكي از امور عام المنفعه به صورت گسترده فعاليت نمايد. 
وي ابراز اميدواري كرد با توجه به كيفيت محصولات توليدي اين موسسه و امكان جذب سفارش از سراسر كشور ، با توسعه كارگاه و استقرار در مكاني مناسب ، امكان بكارگيري تعداد بيشتري نيرو فراهم گردد.
در ابتداي جلسه احمدي مدير عامل موسسسه خيريه حضرت رسول ا... (ص) گزارشي از روند فعاليت مجموعه بيان كرد . 
 
 
 
تعداد بازدید: 65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal