۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
English
صفحه اصلی
1398/09/27 فرماندار بيرجند: صلاحيت 94 درصد داوطلبان انتخابات مجلس يازدهم تأييد شد.
فرماندار بيرجند: صلاحيت 94 درصد داوطلبان انتخابات مجلس يازدهم تأييد شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بيرجند؛
فرماندار بيرجند از تأييد صلاحيت بيش از 94 درصد داوطلبان انتخابات مجلس يازدهم از حوزه انتخابيه بيرجند، درميان و خوسف در هيئت‌ اجرايي خبر داد.

فرماندار بيرجند اظهارداشت: براساس جدول زمانبندي انتخابات مجلس يازدهم 26 آذرماه بررسي صلاحيت داوطلبان به اتمام رسيد.

وي گفت: با همكاري مراجع چهارگانه براي پاسخ به استعلام‌ها، صلاحيت 38 داوطلب در اين حوزه انتخابيه در هيئت اجرايي شهرستان بررسي شد.
به گفته فرماندار بيرجند صلاحيت بيش از 94 درصد داوطلبان انتخابات مجلس يازدهم از اين حوزه انتخابيه در هيئت اجرايي تأييد شده است.
وي ادامه داد: كساني كه به هر دليلي صلاحيت آنان براي حضور در انتخابات براي هيئت‌ اجرايي محرز نشده است؛ تا پايان وقت 27 آذرماه به صورت مكتوب به آنان اعلام مي‌شود.
وي بيان داشت: صلاحيت داوطلبين بر اساس قانون و رعايت حق‌الناس و اسناد معتبر در هيئت اجرايي مورد بررسي قرار گرفته است و اين داوطلبان از 27 آذرماه به مدت 4 روز فرصت دارند در صورت هرگونه اعتراض، شكايت خود را شخصاً به هيئت نظارت استان تقديم كنند.
وي خاطرنشان كرد : در حوزه انتخابيه بيرجند، خوسف و درميان 40 داوطلب ثبت نام كرده بودند كه 2 نفر تا كنون انصراف داده و صلاحيت 36 نفر نفر نيز در هيات اجرايي تاييد گرديده است.
رسيدگي نهايي به صلاحيت داوطلبان تاييد شده در هيات اجرايي و رسيدگي به اعتراض رد صلاحيت شدگان، مطابق تقويم زمان بندي مشخص، توسط هيات نظارت استان انجام خواهد شد.
تعداد بازدید: 354
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal