۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
English
صفحه اصلی
1398/06/07 ديدار فرماندار بيرجند و اعضاي شوراي اداري با نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه معزز بيرجند
ديدار فرماندار بيرجند و اعضاي شوراي اداري با نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه معزز بيرجند
در اين ديدارآيت الله سيد عليرضا عبادي افزود: مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي بايد با الگو گرفتن از اين شهيدان در خدمت و مديريت امور به گونه‌اي عمل كنند كه در دنيا و آخرت روسفيد باشند.

وي بيان كرد: اگر مي‌خواهيد ببينيد كه دولت‌ها چه كار مي‌كنند به چهره مردم نگاه كنيد و متوجه مي‌شويد كه عملكرد دولت‌ها در هر كشوري چگونه است.

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي گفت: در هر كشوري اگر امور درست اداره شود، چهره و قيافه مردم اميدوار، خوشحال و رضايتمند است و اگر امور درست اداره نشود، چهره مردم ناراحت و ياس و نااميدي و سردرگمي در فضاي جامعه حاكم است.

وي اظهار داشت: اگر در جامعه‌اي بهترين‌ها از نظر فكر، علم، تعهد و اخلاص مانند شهيدان رجايي و باهنر حاكم باشند، همه امور درست و مردم نيز راضي خواهند بود.

وي افزود: در تفكر سرمايه داري، سرمايه جامعه در دست عده‌اي خاصي است و گرد و خاك آن به چشم مردم مي‌رود.

حجت الاسلام و المسلمين عبادي با اشاره به اينكه در اداره امور مختلف براساس آيات قرآن كريم شورا و مشورت از اهميت ويژه‌اي برخوردار است گفت: شوراهايي كه در دين و قرآن آمده با شوراها از نظر كمي با تعداد آراي بيشتر فرق دارد و در اداره امور بايد افراد دلسوز بنشينند و راهكار كارشناسي را انتخاب كنند و در نهايت راي بهتر نه راي بيشتر را انتخاب كنند.

وي بيان كرد: زندگي يك فرصت ميان ازل و ابد است و در آخرت سرمايه ما همان چيزي است كه از دنيا براي خودمان برداشته‌ايم.

فرماندار بيرجند هم در اين ديدار گفت: 95 پروژه با اعتبار 76 ميليارد و 154 ميليون تومان در اين شهرستان همزمان با هفته دولت افتتاح يا عمليات اجرايي آنها آغاز مي‌شود.

علي ناصري افزود: از مجموع اعتبار اين پروژه‌ها، 73 ميليارد و 507 ميليون تومان از محل اعتبارات دولتي و 2 ميليارد و 647 ميليون تومان از محل سرمايه گذاري‌هاي بخش خصوصي تامين مي‌شود.

وي بيان كرد: از مجموع پروژه‌هاي شهرستان بيرجند، 91 پروژه با اعتبار 62 ميليارد و 997 ميليون تومان افتتاح مي‌شود كه 45 پروژه در سطح شهر و 46 پروژه در روستاها به بهره‌ برداري خواهد رسيد.

فرماندار بيرجند گفت: بيشترين پروژه‌ها با 27 مورد و هزينه‌كرد 6 ميليارد و 675 ميليون تومان مربوط به شركت توزيع نيروي برق شهرستان است.

وي افزود: 11 پروژه به ارزش حدود سه ميليارد و 84 ميليون تومان در بخش كشاورزي شهرستان بيرجند به بهره‌ برداري مي‌رسد.

وي بيان كرد: هفته دولت امسال 12 روستاي شهرستان بيرجند با هزينه‌كرد چهار ميليارد و 780 ميليون تومان از نعمت گاز بهره‌ مند مي‌شوند و پنج طرح آب و فاضلاب شهري، پنج طرح شهرداري، پنج طرح راهسازي از ديگر پروژه‌هاي شاخص اين شهرستان در هفته دولت است.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 638
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal