۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1397/11/29 جلسه بررسي مشكلات دهستان هاي شاخن و شاخنات برگزار شد
جلسه بررسي مشكلات دهستان هاي شاخن و شاخنات برگزار شد
جلسه بررسي مشكلات و خواسته هاي مردم دهستان هاي شاخن و شاخنات به رياست فرماندار بيرجند و با حضور مديركل امور روستاها و شوراهاي استانداري و جمعي از مديران استان و شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بيرجند، علي ناصري فرماندار بيرجند در اين جلسه با اشاره به بازديد استاندار محترم خراسان جنوبي از دهستان هاي شاخن و شاخنات بخش مركزي شهرستان بيرجند و دستور ويژه ايشان جهت بررسي كارشناسي مشكلات مردم منطقه، گفت : با توجه به تاكيد استاندار محترم بايد تمامي ظرفيت و توان ادارات دولتي را جهت پيگيري و حل مشكلات روستائيان بكارگيريم.
وي گستردگي بخش مركزي بيرجند به لحاظ تعداد روستاها و مسائل مرتبط با آن را يادآور شد و افزود : اميدواريم با توجه به اشراف كامل استاندار محترم به مشكلات مطرح شده در شهرستان، با اتخاذ تدابير لازم و برنامه ريزي مناسب توسط مديران دستگاههاي اجرايي شاهد حل مشكلات مردم باشيم.
ناصري بر اهميت اجرايي شدن موارد قابل اقدام در ظرف زماني مشخص و ارائه نتيجه به مردم تاكيد كرد و از مديران خواست تا نحوه اقدام و پيگيري موارد را صراحتاً مشخص نمايند.
شايان ذكر است مشكلات راه روستايي، آسفالت معابر روستا، آبرساني به روستاهاي بويك، ساقدر و بيدخت، مشكل فشار آب روستاي مهمويي، خريد تجهيزات گرمايش مدارس روستاهاي شاخن و ميريك، مرمت و لايروبي قنات هاي ميريك، مناوند و مهمويي، طرح آبخيزداري اراضي و مراتع روستاهاي ميريك و شاخن، مجوز احداث پايگاه اورژانس گازار، آسفالت محور عشايري ميريك و شاخن،ايجاد زيرساخت ايستگاه هاي تلويزيوني، آسفالت محور عشايري ميريك و شاخن و... از مهمترين خواسته هاي مردم روستاهاي مذكور بود؛ كه درخصوص حل اين مشكلات بررسي و تصميمات لازم صورت گرفت.
 
 
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal