۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
English
صفحه اصلی
1397/03/23 طرح هاي گردشگري باعث ايجاد اشتغال به صورت زنجيره اي مي شوند.
طرح هاي گردشگري باعث ايجاد اشتغال به صورت زنجيره اي مي شوند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ،صبح امروز فرماندار بيرجند در جلسه كميته اشتغال شهرستان با بيان اينكه زماني طرحي كه در شهرستان مصوب مي‌شود ، متقاضيان در انتظار هستند و اگر در كميته فني استان اين طرح‌ها تصويب نمي‌شود بايد دلايل آن مطرح گردد.
وي افزود: بسياري از طرحهايي كه در سامانه ثبت شده است با پيگيري مداوم مجريان مواجه هستند وعدممعرفي از سوي كارگروه استاني به بانك ها باعث اين شائبه مي شود كه شايد بانكها به دليل عدم امكان كارشناسي، طرح ها را منتظر نگه مي دارند.
ناصري با تصريح اينكه اگر طرحي توجيه ندارد حذف و طرح‌هاي جديد معرفي شوند، اظهار داشت : اگر طرحي توان اجرا از نظر فني و مالي در بانك‌ها ندارد، نبايد متقاضي را پشت خط انتظار قرار دهيم كه با اصلاح اين روند، ميزان رضايت‌مندي مجريان طرح‌ها و همچنين ميزان پرداختي‌ها افزايش مي‌يابد.
فرماندار بيرجند با اشاره به لزوم توجه به رونق اقتصادي ناشي از حوزه گردشگري، تصريح كرد: طرح هاي گردشگري باعث ايجاد اشتغال به صورت زنجيره اي در ساير زمينه ها خواهند شد و جامعه هدف زيادي را در بر خواهد گرفت، لذا نبايد به راحتي اينگونه طرح ها برگشت داده شود.
وي يادآور شد : بخش گردشگري جزو اولويت‌هاي شهرستان و استان است و بايد با ديد باز با طرح‌هاي گردشگري برخورد شود و اگر مشكلي وجود دارد به فرمانداري اطلاع داده شود تا اين طرح‌ها با دقت بيشتر مورد بررسي قرار گيرند.
ناصري با اشاره به اينكه جديت در حوزه اشتغال و كارآفريني خواسته مردم و مورد تأكيد دولت است، اضافه كرد: مصوبات جلسه كميته اشتغال بايد توسط دستگاه‌هاي مربوطه پيگيري و نسبت به اجراي تعهدات در سريعترين زمان اقدام شود.

تعداد بازدید: 102
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal