۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
English
صفحه اصلی
1397/03/22 حفظ ياد و نام شهداء از افتخارات مردم خراسان جنوبي است .
حفظ ياد و نام شهداء از افتخارات مردم خراسان جنوبي است .
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ،صبح امروز فرماندار بيرجند در اولين جلسه ستاد شهرستان بيرجند كنگره ملي سرداران، اميران و 2000 شهيد خراسان جنوبي، اظهار داشت: حفظ و بزرگداشت فرهنگ ايثار و شهادت از افتخارات نظام جمهوري اسلامي ، مسؤولان ومردم خراسان جنوبي وبايد براي نسل كنوني و آينده كشور اين فرهنگ ايثار و شهادت تبيين و منتقل شود .
ناصري با تصريح اينكه كنگره سرداران، اميران و 2000 شهيد خراسان‌جنوبي از برنامه‌هاي عظيم فرهنگي پيش رو استان است اظهار داشت : جهت هر چه بهتر برگزار شدن امور، جلسات متعددي در ستاد استاني برگزار شده است و بيشترين تمركز در راستاي اين كنگره بر اجراي اجلاسيه‌ها و نمايشگاه در نظر گرفته شده است.
وي ادامه داد: در شهرستان بيرجند نيز بر اساس چارت ابلاغ شده استان ، كميته‌هاي 10 گانه‌ اقشار ، پشتيباني و خدمات ، فرهنگي ، اجتماعي و تبليغات ، رسانه و فضاي مجازي ، نمايشگاه ، دانش آموزي، فرهنگيان و اساتيد ، بانوان ، انتظامات ، ورزش و تربيت بدني و ايثارگران و حفظ آثار تشكيل مي شوند و ضمن مشخص شدن اعضاي اين كميته ها شرح وظايف و اقداماتي كه بايد انجام دهند نيز مشخص شده اند .
ناصري نمايشگاه"از حراء تا حرم" را بسيار مهم دانست و با اعلام اينكه اين نمايشگاه برنامه محوري شهرستان بيرجند مي باشد عنوان داشت : اجراي اين نمايشگاه نيازمند همكاري تمام مسؤولان و مردم است.
وي افزود : روند ساخت و اتمام نمايشگاه مذكور نيازمند پشتيباني مالي و تجهيزات است كه در اين راستا خواهان همكاري و مساعدت مردم و نهادهاي دولتي هستيم.
وي با بيان اينكه در بحث هنري نيازمند مشاركت هنرمندان و اساتيد گروه هنر دانشگاه‌ها و رشته هاي فرهنگي و هنري هستيم، تصريح كرد: همچنين از نظرات و پيشنهادات اقشار مختلف مستقر در كانون‌هاي فرهنگي هنري نيز در بحث اجرا استفاده مي‌كنيم.
فرماندار بيرجند به اجراي برخي برنامه‌هاي كنگره در روستاها اشاره و با بيان اينكه در اين راستا نيازمند همكاري كميته‌ها هستيم، تبيين كرد: برگزاري يادواره شهدا و حضور در جمع خانواده شهدا بخشي از برنامه‌هايي است كه در قالب كنگره اجرا مي‌شود.

تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal