۱۳۹۷ پنج شنبه ۴ بهمن
English
صفحه اصلی
1396/09/20 بازاريابي صنايع دستي و هنرهاي سنتي مورد توجه قرار گيرد.
بازاريابي صنايع دستي و هنرهاي سنتي مورد توجه قرار گيرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ، فرماندار بيرجند در مراسم افتتاح نمايشگاه ملي صنايع دستي و هنرهاي سنتي در خراسان جنوبي در جمع خبرنگاران بيان كرد: حضور تعاوني ها در بحث هاي اشتغال هاي روستايي و خانگي در حوزه صنايع دستي رضايت بخش و قابل تقدير است.

ناصري با بيان اينكه صنايع دستي در توسعه اشتغال نقش بسزايي دارد، اظهار داشت: بايد صنايع دستي استان با بازاريابي و ارائه مشاوره به توليدكنندگان در بازارهاي جهاني و كشورهاي همسايه عرضه و صادر شود.
وي ادامه داد: توسعه اشتغال منحصر به يك دستگاه اجرايي نيست و ميراث فرهنگي كار تخصصي آموزش و حمايت را انجام مي دهد و زيربنا را بايد تعاون ، بانك ها و صندوق كارآفريني اميد و ساير سازمان هاي مرتبط با حوزه اشتغال فراهم كنند.
فرماندار بيرجند با بيان اينكه خراسان جنوبي در زمينه صنايع دستي و توليدات هنرهاي دستي بسيار موفق عمل كرده ، افزود: اگر بهترين كالا را توليدكنيم اما نتوانيم بازارفروش پيدا كنيم ، سرخوردگي براي هنرمندان و صنعتگران ايجاد خواهد شد.
ناصري با تصريح اينكه توسعه اشتغال روستايي و احياي صنايع دستي فراموش شده نيازمند تسهيلات هستند، گفت: اميد است بتوانيم نيازهاي تسهيلاتي آنان را تامين كنيم تا هنرمندان بدون دغدغه مالي وقت خود را براي آموزش ، توليد و بازاريابي بگذارند. 
وي با اشاره به نقش بارز نمايشگاه ها در معرفي محصولات توليدي بيان كرد: اميدواريم دستگاه هاي اجرائي بتوانند بازاريابي و بازارسازي مناسب را انجام دهند و توليدكنندگان نيز به روز باشند و با سلايق بازار مصرف آشنا شوند تا بتوانند جاي خود را در بازارهاي جهاني باز كنند.
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal