۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1401/02/21 با حکم استاندار خراسان جنوبی؛ اسماعیل اسماعیلی بخشدار مرکزی بیرجند شد .
با حکم استاندار خراسان جنوبی؛ اسماعیل اسماعیلی بخشدار مرکزی بیرجند شد .
ظهر امروز یکشنبه 10 اردیبهشت 1401 با حضور مدیرکل محترم دفتر امور سیاسی و تقسیمات استانداری، فرماندار شهرستان بیرجند، معاونین فرماندار، مدیران دستگاه های اجرایی، پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی بیرجند و دهیاران اسماعیل اسماعیلی به عنوان بخشدار مرکزی معارفه و از خدمات امین مصطفوی نیا، بخشدار سابق قدردانی شد .

فاضلی فرد فرماندار بیرجند با اشاره به گستردگی بخش مرکزی بیرجند اظهار داشت: بخش مرکزی شهرستان بیرجند بزرگترین بخش در سطح استان خراسان جنوبی است که بیش از 303 روستا دارا می باشد .

وی ادامه داد: از این تعداد 156 روستا دارای دهیاری و بیش از 169 روستا دارای شورای اسلامی است .

فاضلی ادامه داد: کارهای زیادی در سطح بخش انجام شده است که با برنامه ریزی دقیق و شناخت کافی باید به سرانجام برسد .
محمدی مدیرکل دفتر سیاسی
در آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی بیرجند، ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و هفته معلم بر لزوم خدمت صادقانه و بی منت به مردم، تأکید و خاطرنشان کرد: با تکیه بر آموزه های دینی، حمایت مردم و رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در هر لباس و منصبی باید ایثارگونه خدمتگزار مردم و پاسخگوی انتظارات آنان بود و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکرد.
اسماعیلی ضمن گرامیداشت ایام پیش رو و قبولی طاعات و عبادات از حسن اعتماد استاندار و فرماندار قدردانی و اظهار داشت : امیدوارم با استفاده از تجربیات گذشته بتوانیم گامی در جهت عینیت بخشیدن به اهداف و سیاست های نظام و برنامه ها دولت مردمی آیت ا... رئیسی که در استان خراسان جنوبی مسیر و نقشه راه آن توسط استاندار جهادی تدوین شده است برداریم .

وی ادامه داد : نهضت گازرسانی ،نهضت گلخانه ای ، مسکن محرومین ، توسعه زیر ساخت های صدا و سیما ، توسعه و رونق صنایع دستی و گردشگری به عنوان پیشران های اقتصادی در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین که توسط نماینده عالی دولت در استان تبیین شده است را به بهترین شکل ممکن برای روستائیان بخش مرکزی شهرستان بیرجند به سرانجام خواهیم رساند .
وی افزود: خوشبختانه فعالیت های عمرانی بالاخص در بخش مرکزی به دلیل مشارکت بالای مردم و حضور خیرین و سرمایه گذاران بخش خصوصی، نمود مثبتی داشته است که این روند باید ادامه یابد.
اسماعیلی، دهیاران را پیشگامان عرصه کار و تلاش در روستاها خواند و تأکید کرد: دهیاران با همکاری و همراهی شورای اسلامی روستا و با توجه به شرایط اقتصادی موجود و تحریم های ناجوانمردانه دشمنان علیه کشور ما، نسبت به دقت و مراقبت در هزینه کرد اعتبارات تخصیص یافته در روستاها، اقدام و کار و خدمت مؤثرتری به مردم ارائه نمایند.
اسماعیلی با تصریح اینکه بنای کار خود را خدمت صادقانه و خالصانه برای مردم قدرشناس و شایسته این بخش قرار خواهم داد گفت : مردم اصلی ترین پشتوانه نظام و دولت هستند .

وی افزود : در شرایط حساس کنونی که مردم عزیز با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کنند با حضور در جمع آنان ضمن بررسی ،پیگیری مطالبات و درخواست های آنان را در دستور کار قرار خواهیم داد .

شایان ذکر است اسماعیل اسماعیلی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ادبیات، مسئولیت حراست فرمانداری نهبندان، سرپرست حراست شهرداری نهبندان، بخشدار شهرستان شوسف، کارشناس دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و کارشناس حراست استانداری بخشی از سوابق خدمتی ایشان می باشد.
تعداد بازدید: 591
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal