۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1401/02/21 مصطفوی نیا بخشدار مرکزی در پیامی 9 اردیبهشت ماه روز ملی شورا را تبریک گفت
مصطفوی نیا بخشدار مرکزی در پیامی 9 اردیبهشت ماه روز ملی شورا را تبریک گفت
مصطفوی نیا بخشدار مرکزی طی پیامی9اردیبهشت‌ماه را که با تأسیس شورا، در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام «روز ملی شورا» نام‌گذاری شده است، به کلیه اعضای شورای شهر و روستا تبریک گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ اَمرُهُم شُوری بَینَهُم
مشارکت و الگوی تفکر جمعی منبعث از قرآن کریم و از جمله خواسته‌های اساسی مردم ایران در طول بیش از  یکصد سال مبارزه با استبداد و استعمار بوده که در اصول ششم، هفتم و یکصد تا یکصدوششم قانون اساسی تبلور یافته است و بر اساس این اصول مترقی، شوراها از ارکان مهم تصمیم گیری و نظارت به شمار می روند.
نهم اردیبهشت ماه که روز شوراها نامگذاری شده فرصت مغتنمی است برای بازخوانی نقش، جایگاه و رسالت شوراها به عنوان نمادی پویا و تأثیرگذار در عرصه عمران و آبادانی کشور, بدین‌وسیله فرارسیدن روز ملی شوراهای اسلامی را به همه اعضای محترم شوراهای ، بخش شهر و روستا بویژه بخش مرکزی بیرجند که قطعا با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا، با کفایت و درایت برای نیل به جامعه شهروند مدار کوشش می کنند، تبریک عرض می نمایم و از ایزدمنان توفیق خدمت رسانی وسیع، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف اجتماعی, فرهنگی و... توجه به نیازهای جوانان, مناطق محروم و کم برخوردار را برای آنان مسالت دارم.
مصطفوی نیا -بخشدار مرکزی بیرجند
تعداد بازدید: 599
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal