۱۴۰۲ دوشنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1401/02/04 ،به مناسبت گرامیداشت دهه حساب 100 امام (ره)، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بخشدار دیدار کرد.
،به مناسبت گرامیداشت دهه حساب 100 امام (ره)، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بخشدار دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان بیرجند،به مناسبت گرامیداشت دهه حساب 100 امام (ره)، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بیرجند در محل بخشداری مرکزی حضور و با مصطفوی نیا بخشدار دیدار کردند.

مصطفوی نیا بخشدار مرکزی؛ نیز در این دیدار ضمن تبریک سالروز افتتاح حساب 100 و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و گرامیداشت نام و یاد امام خمینی(ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را از نهادهای انقلابی و اجرایی که دارای کارنامه ای موفق است توصیف کردند و ابراز داشتند: تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توسط حضرت امام در آغازین روزهای پیروزی انقلاب آن هم با هدف ساخت سرپناه برای محرومان و همچنین عمران و آبادانی روستاها و حمایت از محرومان و روستائیان شریف، نشان از نگاه عرفانی و روحانی ایشان به این موضوع دارد.
وی افزود: مجموعه بنیاد مسکن در کشور، استان و شهرستان با لطف و یاری خداوند توانسته اند گامهای مثبت و ارزنده ای را در این خصوص بردارند بطوری که با ورود به هر روستایی، خدمات بنیاد کاملا معلوم و مشهود است که جای تقدیر و تشکر از این مجموعه متعهد و متخصص دارد.
ایشان همچنین خواستار همت مضاعف با نگاه ویژه به حل مشکل مسکن محرومین و مستضعفین شد.
 
شایان ذکر است در این دیدار گل محمدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ضمن عرض تبریک و اشاره به پیام تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در خصوص تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به آمار و عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بیرجند در زمینه اجرای طرح های هادی و احداث مسکن روستایی و شهری و سند دار کردن املاک روستایی پرداخت.
در پایان این دیدار تفاهم نامه آسفالت 29 روستا به متراژ تقریبی 85 هزار مترمربع به امضای طرفین رسید که مقرر شد ظرف مدت دو ماه آینده اجرایی خواهد شد.
تعداد بازدید: 578
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal