۱۴۰۰ جمعه ۸ بهمن
English
صفحه اصلی
1400/10/25 چهارشنبه مورخ 1400/10/22 صورت گرفت.
چهارشنبه مورخ 1400/10/22 صورت گرفت.

باعنایت به اهمیت هنرصنعت فرش دستباف و پیشینه آن در خراسان جنوبی، رونق مجدد آن مستلزم برنامه ریزی جامع و نگاه ویژه و حمایت خاص مدیران و دستگاه های اجرایی ذیربط می باشد.

در راستای حمایت از طرح های حوزه فرش دستباف و بررسی مشکلات وموانع موجود و برنامه ریزی به منظور رفع آن، پیرو دعوت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و در ادامه برنامه نظارت بر اجرایی آیین نامه  قانون حمایت از توسعه و اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری، بازدیدی در روز چهارشنبه مورخ 22/10/1400 از مجتمع تولیدی خدماتی فرش آقای احراری در محل اجرای طرح واقع درروستای چهکند و با حضور نمایندگان محترم فرمانداری بیرجند، بازرسی استان، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان،  اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان، امور شعب پست بانک استان و سایر اعضای کمیته نظارت شهرستان انجام گرفت.

در این بازدید سرمایه گذار طرح، گزارشی از روند اجرایی، اقدامات، مشکلات و موانع موجود در طرح  ارائه و درخواستهای خود را اعلام نمود. پس از بحث و تبادل نظر، به منظور حمایت از تولید و حفظ اشتغال نمایندگان دستگاهها برای حل مشکلات مجتمع تولیدی خدماتی فرش، پشنهادات خود را به ارائه نمودند و تمهیدات لازم برای رونق تولید و کسب و کار اتخاذ گردید.

 
تعداد بازدید: 146
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal