۱۴۰۱ دوشنبه ۲۶ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1400/09/25 جلسه بررسی سهمیه، قیمت و عامل فروش آرد در روسـتاهای بخـش مرکزی
جلسه بررسی سهمیه، قیمت و عامل فروش آرد در روسـتاهای بخـش مرکزی
 به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی بیرجند، در جلسه بخشدار با مدیر تعاون روستایی شهرستان، رئیس شورای بخش مرکزی، دوتن از دهیاران و اعضای شـورای منتخب که در سالن جلسات بخشداری برگزار شد سهمیه، قیمت و عامل فروش آرد در روسـتاهای این بخـش مشخص گـردید.
 امین مصطفوی نیا بخشدار مرکزی در این جلسه ضمن تشکر از حضور مدیر تعاون روستایی و رئیس شورای بخش، با اشاره به وسعت و تعداد زیاد روستاهای بخش و درخواست‌های متعدد آنان گفت: بخش مرکزی بیرجند با پهنه جغرافیایی و پراکندگی روستاهای پرجمعیت نزدیکترین بخش به مرکز استان کماکان از سهمیه کمتری برخوردار است که از مدیر و مسئولان ذی‌ربط درخواست داریم برای افزایش سهمیه مردم در این شرایط خاص مساعدت داشته باشند.
 مصطفوی نیا ممانعت دهیاران و شوراهای اسلامی از فروش سهمیه آرد به مردم را از دیگر برنامه‌های نظارتی بخشداری برشمرد و گفت: خوشبختانه تا به حال در هیچ جای بخش هیچ دهیار یا شورایی تقبل یا مبادرت به فروش سهمیه آرد روستاها در بخش را نداشته که از این حیث نمره قبولی گرفته‌ایم.
 وی سردرگمی قیمت از مبدا تا مقصد را از عوامل نوسان فروش و تحویل به مردم برشمرد.
مدیر تعاون روستایی شهرستان هم در این جلسه با تشکر از همکاری متوازن دهیاران بخش با تعاون روستائی گفت: با درخواست آن‌ها به تناسب جمعیت روستاها از این پس سهمیه آرد هر روستا به صورت ماهیانه تحویل عامل فروش خواهد شد.
    وی با اشاره به اینکه با عاملین فروش در هر جایی که بیشتر از مبلغ دولتی به مردم تحویل نمایند به صورت قانونی برخورد خواهد شد و عاملیت از آنان پس گرفته می‌شود.
 مدیر تعاون روستایی شهرستان افزود فروش آرد توسط راننده حامل در گذشته را غیر قانونی برشمرد و گفت: از دهیاران شوراهای بخش می‌خواهیم هر گونه تخلف و تخطی و اجحاف در حق مردم را به بخشدار اطلاع داده تا در اسرع وقت پیگیری و حقی از مردم ضایع نشود.
تعداد بازدید: 231
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal