۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
English
صفحه اصلی
1398/10/28 مردم به آموزش فعاليت در فضاي مجازي نياز دارند
مردم به آموزش فعاليت در فضاي مجازي نياز دارند
گزارش روابط عمومي بخشداري مركزي بيرجند؛
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري بيرجند در پنجمين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان گفت: آحاد مردم و جوانان در زمينه استفاده از فضاي مجازي به آموزش نياز دارند تا از آسيب حفظ شوند.
سعيد برقي روز در نشست ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان بيرجند افزود: فقدان آموزش فضاي مجازي كه يك درياي مواج است و مردم و جوانان را در معرض آسيب قرار داده، به چشم مي‌خورد. وي اظهار داشت: اين درياي مواج هم آسيب و هم فرصت است و بايد به گونه‌اي تدبير شود كه آسيب‌ها در اين بخش به حداقل برسد و فرصت‌ها افزايش يابد. معاون فرماندار بيرجند گفت: همه ما وظيفه داريم با هم‌افزايي و همفكري و استفاده از همه ظرفيت‌ها از فرصت‌هاي فضاي مجازي به نحو احسن استفاده كنيم و براي مديريت آن برنامه مناسب و راهگشا داشته باشيم.
وي افزود: فرصت‌هاي فضاي مجازي مي‌تواند در توليد محتوا يا ايجاد اشتغال و پاسخ به نيازها باشد و گام نخست را برداشته‌ايم و هم عقيده‌ايم آسيب‌هاي فضاي مجازي خطرهايي را داشته اما گام مهمتر اين است كه كار در اين حوزه بايد مشاركتي و با هم‌افزايي باشد، تا كنون كارها در اين حوزه بيشتر جزيره‌اي بوده و بعضاً سازمانها كارهايي را انجام داده اند، كه رفع اين مشكل به اجماع و مشاركت همه دستگاه‌هاي مربوط نياز دارد.
برقي بيان كرد: در جوامع مختلف هدف مانند جوانان، والدين و دانش آموزان به آموزش و فرهنگ سازي نياز داريم و تنها با چاپ و نصب چند تابلو و بنر اين مشكلات رفع نشده و نياز است كه نهضت آموزش و آگاه سازي مردم شروع شود. وي گفت: بحران را درك كرده‌ايم و راهكارها را هم احصا مي‌كنيم تا به صورت ميداني وارد عمل شويم و با برنامه ريزي و ارائه آموزش هاي لازم به دنبال فرهنگ سازي و نحوه استفاده صحيح از فضاي مجازي باشيم
تعداد بازدید: 180
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal