۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
English
صفحه اصلی
1397/10/09 وضعيت گرمايشي فضاهاي آموزشي شهرستان بيرجند بررسي مي شود.
وضعيت گرمايشي فضاهاي آموزشي شهرستان بيرجند بررسي مي شود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند، مهندس ناصري فرماندار بيرجند گفت: در راستاي لزوم اطمينان از ايمني گرمايش مدارس و اجرايي نمودن دستور استاندار محترم خراسان جنوبي، وضعيت گرمايشي كليه فضاهاي آموزشي شهرستان بيرجند بررسي و تدابير لازم جهت جلوگيري از بروز هرگونه حادثه احتمالي اتخاذ خواهد شد.
فرماندار بيرجند به انجام مكاتبه رسمي با ادارات نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس، آموزش و پرورش، بهزيستي، بخشداري مركزي و آتش نشاني اشاره كرد و افزود: مديران ادارات ذيربط مكلف شدند ضمن بازديد ميداني از كليه مدارس و مهد كودك هاي سطح شهرستان، آخرين وضعيت نحوه تامين گرمايش فضاهاي آموزشي را ارائه دهند.
وي افزود: در روستاهاي شهرستان بيرجند نيز با ابلاغ بخشداري مركزي، دهياران موظف شدند ضمن بازديد از مدارس روستاها؛ وضعيت وسايل گرمايشي و مشكلات احتمالي مدارس را گزارش دهند.
فرماندار بيرجند از برگزاري جلسه هماهنگي و برنامه ريزي با حضور نمايندگان ادارات آموزش و پرورش، بهزيستي و آتش‌نشاني در راستاي عملياتي نمودن دستور استاندار محترم خبر داد و افزود: در اين جلسه مقرر شد در راستاي افزايش ايمني و پيشگيري از حوادث احتمالي، در قالب همكاري متقابل، از فضاهاي آموزشي بازديد لازم به عمل آمده و چك ليست ايمني مدارس تكميل و گزارش نهايي آن به فرمانداري ارائه گردد.
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal