۱۳۹۷ يکشنبه ۲۸ بهمن
English
صفحه اصلی
1397/01/26 نمايشگاه نوروزگاه ايران فرصت مناسبي براي تجاري‌سازي ظرفيت هاي استان است.
نمايشگاه نوروزگاه ايران فرصت مناسبي براي تجاري‌سازي ظرفيت هاي استان است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ،علي ناصري در جمع اصحاب رسانه در نمايشگاه نوروزگاه ايران در مشهد، اظهار كرد: 386 مترمربع از سالن عطار نمايشگاه بين‌المللي مشهد به شهرستان بيرجند اختصاص پيدا كرد و تعداد 15 غرفه در اين متراژ برپا شد.
وي افزود: از اين تعداد دو غرفه در حوزه فروش فرش دستبافت و تابلوفرش، چهار غرفه در حوزه شركت‌هاي تعاوني، پنج غرفه در حوزه صنايع دستي و ميراث فرهنگي و چهار غرفه نيز در حوزه توليدات كشاورزي و جهادكشاورزي بوده است.
فرماندار بيرجند با بيان اينكه در نمايشگاه نوروزگاه ايران، جاذبه‌هاي گردشگري و مكان‌هاي گردشگري به بازديدكنندگان معرفي شده است، خاطرنشان كرد: عناب بيرجند و زرشك جنوب خراسان از جمله محصولاتي بوده كه در نمايشگاه نوروزگاه ايران به معرض نمايش گذاشته شده است. 
وي با اشاره به اينكه روستاهاي هدف گردشگري مانند خراشاد نيز در نمايشگاه معرفي شدند، گفت: اجراي زنده سبدبافي و حوله‌بافي نيز براي آشنايي بازديدكنندگان در طول اين نمايشگاه برگزار شد.
فرماندار بيرجند با تاكيد بر اينكه نمايشگاه فرصت مناسبي براي تجاري‌سازي ظرفيت هاي استان است، بيان كرد: مراسم آييني موسيقي محلي بيرجند نيز هر روز در محل پاويون شهرستان بيرجند برگزار مي‌شد كه با استقبال بي نظير بازديدكنندگان مواجه شده است.

تعداد بازدید: 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal