۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد
English
صفحه اصلی
 • تصویرشماره5
 • تصویرشماره4
 • تصویرشماره3
 • تصویر شماره2
 • تصویر شماره یک 1401
آخرین اخبار
ارتباط با فرماندار
اخبار دفتر
 • علی فاضلی فرد فرماندار بیرجند به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار
  پیام تبریک
  🔸️خبرنگاران؛ وجدان بیدار جامعه و روشنی بخش راه و رسم زمانه خویش هستند . 🔸️هفدهم مرداد ماه، سالروز شهادت محمود صارمی برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصتی برای بیان اهمیت خبر و اطلاع رسانی و ارج نهادن به تلاش و مسئولیت خبرنگاران به عنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی است . خبرنگاران؛ وجدان بیدار جامعه و روشنی بخش راه و رسم زمانه خویش هستند. و آگاهی فرهنگی، پویائی اجتماعی در گرو کوشش ها و مجاهدت های خبرنگاران و اصحاب قلم است.
  1401/05/19
 • جلسه شورای فرهنگی فرمانداری شهرستان بیرجند برگزار شد.
  به ریاست معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند: جلسه شورای فرهنگی فرمانداری شهرستان بیرجند به ریاست معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری و با حضور اعضا برگزار گردید. 🔸️در ابتدای این جلسه "شکری" معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری با اشاره به دستورالعمل تشکیل شورای فرهنگی در فرمانداری ها اظهار داشت: با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اجرایی شدن نقشه راه فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تمام سطوح ملی، استانی و منطقه ای و با تأکید بر اینکه فرهنگ و ارزش های فرهنگی، هویت و روح یک ملت است و همچنین رخنه فرهنگی، زمینه ابعاد دیگر نفوذ را فراهم می سازد و از چیز هایی هست که باعث شکست ملت ها در مقابل دشمنان می شود لذا تشکیل شورای فرهنگی در فرمانداری ها اقدامی در جهت عملی شدن منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی می باشد .
  1401/05/19
 • جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه(نوبت اول) شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی بیرجند برگزار شد.
  با حضور فرماندار شهرستان بیرجند
  🔸️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه(نوبت اول) شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی بیرجند با حضور فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند، اسماعیلی بخشدار مرکزی و دهیاران عضو شرکت تعاونی توسعه بخش مرکزی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  1401/05/07
 • دستور ویژه برای پیگیری مطالبات اهالی محله کاظمیه بیرجند
  با حضور استاندار خراسان‌جنوبی رقم خورد؛
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند؛ دکتر قناعت همزمان با شب شهادت حضرت مسلم ابن عقیل(ع) با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام سجاد(ع) محله کاظمیه بیرجند به گفتگو و بررسی مشکلات اهالی محل پرداخت. 🔹استاندار در این بازدید یک و نیم ساعته که با حضور نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان همراه بود، ضمن شنیدن صحبت های اهالی درخصوص مشکلات محله و مسجد، دستورات لازم را برای حل بخشی از این مسایل صادر کرد. 🔹فرماندار بیرجند در این برنامه درجمع نمازگزاران از احداث یک مجتمع درمانی خیر ساز در محله کاظمیه بیرجند خبر داد و گفت: عملیات اجرایی ساخت این بنا به زودی آغاز خواهد شد.
  1401/05/03
 • کمیته شهرستانی بیماری های مشترک بین انسان و دام برگزار شد.
  به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند؛ صبح امروز به ریاست بیجاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور رئیس مرکز بهداشت شهرستان و سایر مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد. در این کمیته که با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی مدیران ادارات شهرستان بیرجند به مناسبت فرارسیدن 15 تیر ماه روز ملی بیماری های مشترک بین انسان و دام برگزارشد موضوعات مربوط به بیماری های مشترک بین انسان و دام مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت
  1401/05/03
نظرسنجی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal