۱۴۰۱ دوشنبه ۲۶ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
 • شعارسال
 • تصویر شماره90
 • تصویر شماره دو 1401
 • تصویر شماره یک 1401
 • پیام نوروزی فرماندار شهرستان بیرجند به مناسبت فرارسیدن سال نو
آخرین اخبار
ارتباط با فرماندار
اخبار دفتر
 • تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است .
  فرماندار بیرجند
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند ، فرماندار بیرجند در دومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با اشاره به نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی اظهار داشت : تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است . وی افزود : اقدامات ستاد تنظیم بازار در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان صورت می گیرد. فاضلی فرد با اشاره به اقدام دولت در اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها گفت : نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر در راستای ضرورت برقراری آرامش و امید در بین مردم صورت پذیرد . وی ادامه داد : برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد و با اخلال‌گران و متخلفان در روند اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به شدت برخورد می‌شود.
  1401/02/25
 • پیام تبریک علی فاضلی فرد به مناسبت هفته سلامت
  تبریک
  فرماندار شهرستان بیرجند در پیامی ضمن قدردانی از زحمات تلاشگران عرصه سلامت، آغاز هفته سلامت را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بیرجند، متن پیام علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند به شرح زیر است:
  1401/02/21
 • با حکم استاندار خراسان جنوبی؛ اسماعیل اسماعیلی بخشدار مرکزی بیرجند شد .
  طی حکمی از سوی دکتر جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی، اسماعیل اسماعیلی به عنوان بخشدار مرکزی منصوب شد .
  ظهر امروز یکشنبه 10 اردیبهشت 1401 با حضور مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، فرماندار شهرستان، معاونین فرماندار، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی بیرجند و دهیاران اسماعیل اسماعیلی به عنوان بخشدار مرکزی معارفه و از خدمات امین مصطفوی نیا، بخشدار سابق قدردانی شد. فرماندار بیرجند؛ با اشاره به گستردگی بخش مرکزی بیرجند اظهار داشت: بخش مرکزی شهرستان بیرجند بزرگترین بخش در سطح استان خراسان جنوبی است که بیش از 303 روستا دارا می باشد . وی ادامه داد: از این تعداد 156 روستا دارای دهیاری و بیش از 169 روستا دارای شورای اسلامی است
  1401/02/21
 • علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی سالروز تشکیل بسیج سازندگی را تبریک گفت.
  تبریک
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیرجند، علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند با صدور پیامی سالروز تشکیل بسیج سازندگی را تبریک گفت.
  1401/02/21
 • با حضور فاضلی فرد فرماندار شهرستان از خانواده های مددجویان زندان مرکزی بیرجند سرکشی ودر جریان مشکلات آنها قرار گرفتند
  بازدید میدانی
  به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی؛ روز گذشته در راستای ارج نهادن به ارزشها و حفظ کرامت انسانی خانواده های مددجویان، حجت الاسلام نسائی زهان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی، فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند، موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، نیکنام جانشین و معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان خراسان جنوبی اسماعیل زاده مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز استان خراسان جنوبی ، ساجدی مقدم مدیر زندان مرکزی بیرجند ،اشرفی خراسانی مسئول دفتر مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی و سرکار خانم اسد زاده مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری خراسان جنوبی از منزل چند تن از مددجویان زندان مرکزی بیرجند سرکشی و از نزدیک با آنان دیدار نمودند . ساجدی مقدم هدف از این دیدارها را ضمن آگاهی از وضعیت معیشتی زندانیان، مصداق بارز زندانبانی اسلامی و احیای سنت ائمه اطهار (ع) دانست و بیان داشت: این خانواده ها جزئی از جامعه ما هستند و توجه ویژه با نگاه اسلامی به آنان قطعا نقش مهمی درجلوگیری از تبعات منفی ناشی از حبس سرپرست خانوار ایفا می نماید .
  1401/02/20
نظرسنجی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal