۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان
English
صفحه اصلی
 • 1
 • 1
 • تصوير شماره پنجم
 • تصوير شماره چهارم
 • تصوير شماره سه
آخرین اخبار
ارتباط با فرماندار
اخبار دفتر
 • افتتاح 5 طرح درماني در شهرستان بيرجند
  همزمان با سفر وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي به خراسان جنوبي صورت گرفت :
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بيرجند ، همزمان با هفتمين سفر وزير بهداشت به خراسان جنوبي ساختمان شماره 2 دندانپزشكي بيرجند با زيربناي 600 مترمربع و هزينه كرد 11 ميليارد و 400 ميليون ريال و سازمان مركزي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند با زيربناي 6 هزار مترمربع و هزينه كرد 90 ميليارد و 268 ميليون ريال افتتاح گرديد . مركز يادگيري و آزمون هاي جامع الكترونيك، مركز خدمات جامع اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي و كلينيك تخصصي و فوق تخصصي وليعصر (عج) بيرجند از ديگر طرح هايي است كه با حضور وزير بهداشت، استاندار خراسان جنوبي در بيرجند به بهره برداري رسيد.
  1397/06/17
 • بهورزان ، سربازان خط مقدم بهداشت در جامعه هستند .
  در بازديد فرماندار بيرجند از خانه هاي بهداشت روستاهاي بخش مركزي به مناسبت روز بهورز :
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ، صبح امروز فرماندار بيرجند ، به همراه رئيس مركز بهداشت شهرستان بيرجند ، بخشدار مركزي از خانه هاي بهداشت روستاهاي نوفرست و بجد بازديد و از بهورزان اين مركز تجليل كرد . ناصري ضمن گراميداشت روز بهورز و تجليل از خدمات بهورزان در خانه هاي بهداشت روستائي گفت : بهورزان ، سربازان خط مقدم بهداشت در جامعه هستند .
  1397/06/17
 • توسعه صنعت چاپ به ايجاد فرصت هاي شغلي كمك مي كند .
  فرماندار بيرجند :
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بيرجند ، فرماندار بيرجند در آيين افتتاح دستگاه چاپ افست رول 10 رنگ در شركت چاپ و نشر گلرو افزود: دستگاه هاي مربوط با همه توان از حوزه صنعت چاپ استان حمايت كنند تا اين بخش به جايگاه واقعي خود برسد. وي اظهار داشت: وجود چاپخانه هاي متعدد در خراسان جنوبي و بيرجند نشان دهنده غناي فرهنگي اين استان است. فرماندار بيرجند گفت: كساني كه در حوزه صنعت چاپ در استان فعاليت مي كنند ابتدا شايد به دنبال منافع مادي نبودند و با عشق به اين اقدام فرهنگي يك مشعل فروزان را شعله ور كردند.
  1397/06/17
 • در تلاش هستيم ، نهضت كتابخواني در مدارس و ادارات را راه‌اندازي و كتابخواني را تقويت كنيم.
  فرماندار بيرجند :
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ، صبح امروز فرماندار شهرستان بيرجند در آئين اختتاميه هشتمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي اظهار داشت: جانمايه همه اتفاقات، تحقيق و مطالعه است و فقر فرهنگي در جامعه موجب مشكلات متعددي مي‌شود . وي تأكيد كرد: بسيار به‌جا است كه كتابخواني و عادت به مطالعه را جزئي از امور روزمره خود قرار داده و آگاهي‌هاي خود را توسعه دهيم و تحمل و درك متقابل‌مان را تقويت كنيم تا از سقوط به سمت سراشيبي و انحطاط جلوگيري كنيم.
  1397/06/17
 • عمليات عمراني ميدان تا قبل از ماه محرم وآغاز مدارس پايان پذيرد .
  تاكيد فرماندار بيرجند در بازديد از روند احداث ميدان ورودي جاده اسديه :
  به گزارش روابط عمومي فرمانداري بيرجند ، صبح امروز فرماندار بيرجند ، به همراه رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان بيرجند ، بخشدار مركزي از روند احداث ميدان ورودي جاده اسديه بازديد و بر اتمام عمليات عمراني ميدان تا قبل از ماه محرم و آغاز مدارس تاكيد كرد .
  1397/06/17
اخبار پربازدید
اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد
اوقات شرعی
آب و هوا
نظرسنجی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal